Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért pörög állandóan maxon a...

Miért pörög állandóan maxon a processzorom hűtője? Nem lehetne állítani rajta valahogy valamilyen programmal?

Figyelt kérdés
Van egy FX-4100-as procim de mindig 3000rpm fölött pörög a venti, és ez egy kicsit zavar netezés meg semmittevés közben. Játék vagy terhelés közben megértem, akkor nem is zavar, de alapból igen. Milyen programmal lehetne átállítani, hogy legalább netezés közben halk legyen?
2013. júl. 18. 13:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Egyébként most már le ment 39-40 körülire. Levenni meg nem merem, nem akarok szórakozni vele. Újrapasztáztatni azt biztos, hogy fogom.
2013. júl. 18. 17:15
 12/14 A kérdező kommentje:
mármint a hűtőt levenni nem igazán szeretném.
2013. júl. 18. 17:16
 13/14 BM-Striker ***** válasza:
Újrapasztázáshoz le kell venni a hűtőt.........
2013. júl. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
tudom, de én biztos nem fogom levenni. majd beviszem az helyi üzletbe és újra pasztáztatom, remélem nem horribilis összegért. :) csak azt mondtad, hogy próbáljam levenni, de én magam nem szeretném.
2013. júl. 18. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!