Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit kéne fejleszteni a gépembe...

Mit kéne fejleszteni a gépemben, hogy jobban menjenek a játékok?

Figyelt kérdés

Alaplap:Gigabyte GA-M68MT-S2 v1

Memória(RAM):3gb 1333Mhz

Videokártya:sapphire hd 7790 dual-x oc DDr5 1GB

Processzor:AMD Athlon IIX3 455 Processor

Szerintem a ramot,de nem nagyon értek hozzá ... Tomb raider-t maxon játszottam és néha belaggolt és most meg akarom venni a far cry 3-at,de szerintem nem futna maxon lag nélkül és ezért akarom fejleszetni ... de ha futna is akkor is akarom fejleszteni


2013. júl. 18. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem olyan rossz gép ez! Igen, a memória lehetne legalább 4Gb. Nem írtál felbontást, pedig az lényeges! A Far Cry 3 valószínűleg nem futna maxon, nekem i7 + 16Gb RAM + HD7870 összeállítással 1920x1080-as (Full HD) felbontásban ULTRA beállítások mellett stabil 60fps-t produkál, tuning nélkül.

Ha tudsz még bele venni memóriát elfogadható áron, azt talán érdemes, de csodákat ne várj. Inkább gyűjts egy komolyabb gépre, ezt add el, és a pénzből rakj össze egy erősebb masinát!

2013. júl. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát a processzor nem túl erős, a vga-d elmegy, 4 giga rammal jobb lenne szerintem is, csak az a kérdés hogy megéri-e. A memóriák ára most nagyon felment sajnos. Ezt a konfigot eladhatnád és az árárt beleadhatnád egy újba, ami ennél sokkal jobb is lehetne.
2013. júl. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a proci cseréjével kezdeném, ebből következik, hogy új alaplap is kell. A memóriabővítés is megfontolandó, de nem sürgős. VGA jó, egy ideig nem lesz komolyabb problémája a játékokkal.
2013. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!