Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Phenom II X4 850-nek...

Kyle94 kérdése:

AMD Phenom II X4 850-nek milyen típusú gyári hűtője van?

Figyelt kérdés

A kérdés adott..Vettem egy AMD Phenom II X4 850-es procit sajnos nem kaptam hozzá proci hűtőt,az volna a kérdés,hogy mi a gyári hűtő típusa? Illetve milyen típusú proci hűtőket ajánlotok hozzá?(Ami nem túl drága..mégis teszi a dolgát..)

Elsősorban játékra szeretném majd használni,tehát komoly terhelés alatt lesz majd..



2013. júl. 17. 22:31
 1/4 BM-Striker ***** válasza:

Mennyiért?


850* hez ha jól tudom gyári Phenom hűzőt adtak


[link]

2013. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A gyári hűtés fing, nekem is ilyen van az egyik gépbe.

Cooler Master Hyper TX3 Evo hűtővel használom ami kb 6-7 ezer forint

2013. júl. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BM-Striker ***** válasza:

6-ért jobb egy Xigmatek Loki vagy Aplenföhn Sella, de igazából mindegy ehhez a cpu-hoz, mivel mind ah három jól lehűti minimális hangerő mellett.


A gyári hűtő is elég hozzá, viszont hangos.


Én is hangja miatt váltottam Alpenföhn Brocken-re a gyáriról a Phenom 955-ösösm.

2013. júl. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a javaslatokat! Magánszemélytől vettem a procit,nem külön pc boltban/vagy rendelve,emiatt kérdeztem :)
2013. júl. 18. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!