Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy csinálhatnék 8GB -s...

Hogy csinálhatnék 8GB -s MicroSDHC kártyát házilag?

Figyelt kérdés
Van egy 32GB-s hamis kártyám, valójában 8GB, H2testw -vel leteszteltem. Hogyan lehetne átírni a kezelőjét vagy ilyesmit, hogy a gép/mobilom ténylegesen 8GB-ot írjon ki és ne 32GB-ot? (így nem íródnának felül a régi adatok és teljesen jól működhetne az egész) Teljes (nem gyors) formázás sem NTFS, sem FAT32 fájlrendszerrel nem működött, illetve továbbra is 32GB -t ír a gép, de ugye 8GB -nál több anyagot ha fölmásolok, használhatatlanok lesznek a régiek.
2013. júl. 17. 15:50
 1/4 A kérdező kommentje:
2013. júl. 17. 15:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam még ilyen buherálva, de ha a filerendszerben van átírva a mérete, akkor sajátgép jobbklik kezelés majd lemezkezelés, és töröld a jelenlegi filerendszert, majd hozz létre a helyére egy újat a valós mérettel.
2013. júl. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de a lemezkezelés csak megformázni engedi, a "zsugorítás" funkció inaktív, csak a Windows partícióival működik, de azokat inkább békén hagyom, ha nem gond. :D Zöld jelre rákattintottam, várom a további válaszolókat, hasonló sors vár rájuk is.
2013. júl. 17. 21:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja igen op. rendszer: Windows 7 Enterprise 32bit
2013. júl. 17. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!