Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagyon meleg a laptopom és...

Nagyon meleg a laptopom és kikapcsol magától. Miért?

Figyelt kérdés
Már régebb óta ilyen. Elvittem szírvízbe azt mondták ki kell portalanítani, meg is csinálták két ezer forintért. A helyzet nem lett jobb. Gondoltam a rendszer miatt is lehet, újratelepítettem. Nem lett jobb. Ha futtatok valami programot akkor 10-20 perc múlva kikapcsol és csak áramlik belőle a meleg levegő, az alja pedig eléggé meleg. Miért? Mi lehet a baja?

2013. júl. 16. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
túlmelegszik, nem tudja kellő képpen lehűteni a venti a cuccot benne, ezért kapcsol ki. emiatt is gondolták hogy ki kell takarítani. én visszavinném hogy továbbra is fennáll a probléma. egyébként laptophűtő állványt azt én mindenképpen beszereznék, ha megszűnik a probléma se árt neki, és későbbi laptopokhoz is jó lesz.
2013. júl. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megrendeltem holnap kapom meg. De utána olvastam és akinek ilyen problémája van mint nekem azoknak az sem szokott segíteni. Vissza vinni még nem akarom mert nem nagyon akarok sokat fizetni érte , jelenleg másra gyűjtök
2013. júl. 16. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!