Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung galaxy s mini 2...

TheMe007 kérdése:

Samsung galaxy s mini 2 unroot? Cwm recovery root.

Figyelt kérdés
Rootolt telefonomon factory resetet csináltam, amikor bekapcsoltam, azt írta ki h. frissítenem kell a szoftvert. Gondoltam miért ne, frissítettem, és utánna azt írta h. az eszköz újraindul. Újra is indult, csak nem a telefon rootol be, hanem a recovery mod. Bármire kattintok, power off, reboot system, még egy factory resetet is csináltam, kivettem az aksit, mindent, amit józan paraszti ésszel lehet. Help?

2013. júl. 15. 18:46
 1/1 anonim válasza:
Hiába csinálsz is valamit. A Galaxy telefonokba van ugynevezett custom rom timer amit ha elviszel a szervizbe a javítás elött elvégeznek egy tesztet és ott megnézik a Download módba hogy hányszor telepíteted... És ha észre veszik akkor azonnal megvonják a garanciát. De amugy itt a video: http://www.youtube.com/watch?v=mdqFQLHoudE
2013. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!