Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy PC-s játékon lejebb...

Ha egy PC-s játékon lejebb kell venni z élsimítást, akkor is szebb lesz, mint az Xboxos verziója?

Figyelt kérdés
Pl Crysis 3, Xboxon az élsimítása nagyon ronda, és most tervezek komolyabb Gamer PC-t venni, de ha estleg kicsit vissza kell venni az élsimításból, akkor nem lesz olyan csúnya mint az Xboxos változat?
2013. júl. 13. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez most megin ilyen semmi kérdés.


Milyen felbontáson és grafikán.


Általában a konzol grafikája a PC-s low-nak felel meg.

2013. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mind2 Full HD, de igazából az élsimításra vagyok kiváncsi.. Hogy ha PC-n kiveszem, akkor olyan csúnya lesz mint Xboxon az élsimítás?
2013. júl. 13. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz olyan csúnya mint az Xboxos mert még legkisebb élsímitáson is szebb mint az Xbox grafikája.
2013. júl. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
PC-n sokkal szebbek a textúrák is, az is szembetűnő lesz...
2013. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy Xbox 360 tulajdonos kollégám, akinek eladtam a i3-540, HD5770, 4GB RAM (szóval nem egy mai, csúcskategóriás PC) konfigomat, azért vette meg, mert a box grafikája "labdába sem rúghatott" mellette.

Ha ő mondja...

2013. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát igen, de az xbox védelmében mondhatjuk, hogy nem mai darab már...a vele egyidős PC-k már irodai konfigokká avanzsálódtak. Az új konzol generáció is a küszöbön áll már.

Ezt írom úgy, hogy világ életemben PC-n játszottam (na jó itt-ott picit belepróbáltam ebbe-abba, még Comodore 16-hoz is volt szerencsém, de hosszabban csak PC-t nyomtam és nekem is csak PC-m volt idáig...ha nem számít a mobil teló és a kvarcjáték). :D

2013. júl. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!