Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HD 6670. Telepítési probléma,...

HD 6670. Telepítési probléma, vagy szériahiba?

Figyelt kérdés

Üdv!


Bocsi, hogy másodjára is kérdezem, de azóta lefutottam pár kört. Szóval mi a teendő ilyenkor? :

Adott egy Abit IL9 pro alaplap, Intel D 2x3.0Ghz proci, 2 Gb DDR2 RAM, 450W-os táppal, amibe most vettem egy HD 6670 videókártyát. Az illesztőprogramja viszont nem települ fel normálisan. Sem a gyári CD-ről, sem az AMD hivatalos oldaláról, sem a Sapphire oldaláról. Utóbbiról kipróbáltam tavalyi, és a 2011-es verziót is, egyik illesztővel sem hajlandó elindulni.

A win7 az üdvözöljük szöveg után betölt, de elfeketedik a kép, a monitor készenlétbe kapcsol.

A helyi informatikai boltos, több komoly informatikus ismerősöm is fejét vakarja csak, az egyetlen lehetőség, hogy küldjem vissza a videókártyát, ugyanis 2 napos, a monitorral együtt.

Van-e bárki, aki találkozott hasonló esettel, és sikerül megoldani? Ugyanis láttam a neten, hogy ugyanez a probléma más Sapphire 6670 tulajnál is előfordult. Nagyon köszi a leendő válaszokat!



2013. júl. 13. 15:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!