Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Minden VGA kártyának más-más...

Minden VGA kártyának más-más élsimítása van? Pl Crysis 3-mat GTX760-al milyen élsimítással tudnám játszani?

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
A Crysis 3 élsimítása kicsit komolyabb...1x élsimitással elégedj meg, ha lagg nélkül akarsz játszani.
2013. júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1x msaa? vagy fxaa? van komolyabb különbség a 2 között?
2013. júl. 13. 15:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, többféle élsimítási algoritmus létezik, de ezek gyártófüggetlenül használhatók tudtommal. Bár úgy tudom az MLAA-t az AMD dolgozta ki, míg az FXAA-t az Nvidia. Ezek post process élsimítási eljárások és igen ezek valószínűleg az adott gyártó termékeihez is vannak optimalizálva (bár Crysis 3 alatt bármelyiket be tudtam állítani a HD7850 kártyámnál, SMAA, MSAA és FXAA egyaránt működött, az másik kérdés, hogy mennyire bírta ezeket a GPU...én SMAA 2x beállítással toltam).
2013. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek mondom: lag létezik, lagg nem és a lag az adatkiesést jelent, ms-ban ( milisecundumban ) mérik és a szerver és a gép közötti késleltetést jelenti. Amúgy meg a Crysis 3-at a legjobb FXAA-val tolni, nem a legjobb élsimítás, de sokat dob a látványon. GTX760-nak szerintem minden HIGH + FXAA-val 40-50 FPS átlaggal vinnie kell a játékot!
2013. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: Itt egy nagyon jó cikk az élsimításokról érdekességképpen: [link]
2013. júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es

A szaggatás kifejezésre már nagyon ráragadt a "lagg" szó.

Például ha a google keresőbe beírom, hogy "laggol", akkor 50% a netre, 50% a gép teljesítményére utal.


[link]

2013. júl. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól még nem helyes, maga a lagg is helytelen, mert ilyen szó nem létezik, csak lag! Ezért próbálom rávenni az embereket, hogy azért, mert mindenki ezt mondja/írja még nem helyes!
2013. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az embereket nem lehet rávenni, hogy helyesen beszéljenek, így maradt meg az, hogy "Én akarnák", meg hogy kocsit mondanak autó helyett...A lagg szó még nem is olyan vészes szerintem.
2013. júl. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!