Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olyan hangfalat tudnátok,...

Olyan hangfalat tudnátok, amit PC-hez erősítő nélkül lehet kapcsolni? Lent

Figyelt kérdés
max 50-60 k ért 150 W felett kéne 2.1, 2.0, 5.0, 5.1 kéne, de min 150 W és hozzá lehessen géphez kapcsolni
2013. júl. 13. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A hangminőséget nem wattokban mérik. Ha csak otthonra kell, akkor eléggé kételkedem, hogy kihasználnád egy ilyen rendszer képességeit, de talán egy Logitech Z63-at lenne érdemes megnézni.
2013. júl. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A pc hangfalakban is van erősítő.De szerintem nem igazán van 150 watt (RMS!!) feletti pc hangfal. HA van rá 60 ezred akkor inkább vegyél egy sztereó hangfal párt,meg hozzá egy szetereo erősítőt,és akkor lesz egy 2.0 rendszered ami sokkal nagyobbat szól mint bármelyik más pc hangfal.
2013. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aktív hangrendszert keresel. (Attól aktív, hogy van benne erősítő)

Ezeknek bőven megvannak a korlátaik.

Ha azt akarod, hogy remegjen a kristály a vitrinben, meg szomszég szája az idegességtől, de nagyon jól szóljon, akkor tégy úgy ahogyan második javasolta.


Bőven megteszi egy pár használt Orion, vagy Videoton hangfal is, és valami hozzá illő (ugyancsak használt)sztereo erősítő, vagy recivier. (Denonokat, Harman Kardonokat, Marantz-okat kapsz 20K alatt, amik garantáltal lealáznak bármilyen olcsó aktív cuccot.)

2013. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most egy 80W (RMS) teljesítményű van, de már kicsi nekem.

Egy 5.1 hangfalam van 20k-ért vettem, de valami komoly kéne nem kis játék, mint amit írtatok....

2013. júl. 16. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!