Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptopot vegyem?

Melyik laptopot vegyem?

Figyelt kérdés

Melyik laptopot érdemes ezek közül venni? Esetleg tudtok jobbat ajánlani ebben az árkategóriában?


Filmezés (HD), netezés, képek nézegetése, word, excel és egyebek, tehát átlag felhasználónak lenne, nagyon ritkán talán 1-2 játék futtatása, lowon, vagy normálon.


A lényeg, hogy gyors legyen :)


Szóval szerintetek melyik? :)


Samsung: [link]


Lenovo: [link]


Toshiba: [link]


Asus: [link]



2013. júl. 13. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szerintem a Toshiba vagy a Lenovo. Személy szerint én Toshibát választanám mert jobban bejön számomra a külseje de a Lenovo-val sem lehet nagyon mellé nyúlni annak is nagyon jó teljesítménye van ami szerintem bőven kielégíti a felhasználói igényeidet amit felsoroltál.
2013. júl. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lenovo lesz a győztes, persze a Toshiba sem rossz, attól függ , hogy mennyire vagy Ati-s. A másik kettő "csak" i3-as, 2 magon.
2013. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
De még a asusban sem fogol csalódni! nekem hasonló van. és net-nél mindent szépen megy. De még a Word of tanks játékot is viszi akadozásnélkül!
2013. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!