Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » VGA telepítési problémám van,...

VGA telepítési problémám van, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

A gyártótól kapott cd-ről telepítve, a win7 töltő képernyő után fekete oldal jön be, semmire nem reagál a gép. CSökkentett módban le tudom szedni, majd VGA driver nélkül elindul a rendszer.

Leszedtem a gyártó honlapjáról is az illesztőprogit, ami egy hónapos, szóval friss.. mégis ugyanez a probléma ismétlődik meg. Tuti, hogy jó driver-t szedek le, mégsem települ fel a videókártya. Mi lehet a gond?

A gép:


Abit IL9 Pro alaplap, Pentium D 2x3.0 ghz, 2 GB DDR2 ram, 400W tápegység.

A telepítendő videókártya pedig a HD 6670.

Full HD monitorral, HDMI kábellel rendelkezem, mégis driver nélkül 1400 x 1050 felbontással tudok gépezni csak, illetve semmilyen videó nem megy normálisan. Még a youtube sem.

Valakinek valamilyen ötlete?

A videókártya 2 napja lett vásárolva, a monitorral együtt.



2013. júl. 12. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Én arra tippelnék h a kártyád túl sok energiát igényelne amit a tápod már nem bír kiszolgálni a rendszer többi részével együtt.


Jelenleg azt mondanám h ha van alaplapodon integrált csatlakozási lehetőség akkor arra tedd rá a monitort.

Így legalább működni fog.

2013. júl. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es vok nincs benne integrált videokártya. Ami rossz.

Úgy h azt mondanám h vegyél egy tápot.

Mondjuk ezt

[link]

2013. júl. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

850 wattos tápot? o.O


Még az 500 is sok lenne....

2013. júl. 13. 07:29
 4/5 A kérdező kommentje:

Abban viszont lehet valami, hogy a táp tilt le, bár hiányolom a rendszertől az üzenetet...

Nah mind1, sajnos én is erre gondoltam elsőnek, de mivel a régi és az új kártya között 20 wattnyi fogyasztás az eltérés, reméltem, hogy annyi még belefér.

2013. júl. 13. 07:37
 5/5 anonim ***** válasza:

De veszel egy 850-es tápot akkor gond nélkül fejlesztheted majd a gépet és nem lesznek ilyen gondjaid.

Legalább 6-8 évig.


De te tod .

2013. júl. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!