Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya install problémám...

Videókártya install problémám van, mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Vettem egy videókártyát, felraktam a gyári lemezről az illesztőprogramot, majd miután telepítés után újraindul a gép, nem jön be a képernyő az XP loading screen után.


Az utolsó működőképes beállítással viszont bejön a kép, de csak 800x600-ba, pedig a monitor képes a full hd-ra, ami szintén új.

A videókártya HD 6670.


Mit rontottam el?


2013. júl. 11. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Heló!


Legutóbbi helyes konfigurációval indítsd el, vagy csökkentett módban, töröld le ott a videókártya driverjét, majd normális módban telepítsd fel újra. Telepítést ne szakítsd meg, és ne csinálj grafikaigényes feladatokat közben. Valamint Csökkentett módban hálózattal, töltsd le a legfrisebb driverét a hivatalos honlapról.

2013. júl. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sem a telepítő cd-ről, sem a gyártó hivatalos oldaláról nem sikerült működőképes illesztőprogramot letölteni.


Azt írja ki minden esetben, hogy nem megfelelő.

Telepítés után megnéztem, és alig 1 hónapja adták ki a legutolsó frissítést, amit fel is raktam, mégsem jön be a kép újraindítás után, mert a win7 betöltés után fekete a kép...

2013. júl. 12. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!