Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segitseget szeretnek kernek...

Segitseget szeretnek kernek egy Cooltek K5 3. 0 Gephaz es egy Asus FM2A55-M alaplaphoz?!

Figyelt kérdés

A problema a kovetkezo mivel a Cooltek Gephazon 2x USB 2.0 ,2x USB 3.0 , 1x Hang es 1x Mikrofon portpl talalhatoak.

Igy az alaplapomhoz probaltam oszekotni kissebb nagyobb sikerrel. Ha minden igaz akkor az Audio , Mikrofon es az USB 2.0

sikerult de az USB 3.0 egyszeruen sehol sem talal kezikonyvben is neztem olvastam semmi!

Segitseg kellene hogy lehet egyaltalan boviteni az alap USP3.0 portot azon kivul hogy alapbol van rajta?

Ha igen akkor legyszives mondjatok el hol tallom , elso szamitogep osszeszerelesem volt es ahoz kepes jol ment csak ez az egy dolog akasztott meg.

Elfogadom ha egy kort rajzoltok Paintban csak lassam hogy vak vagyok vagy sem :)

Valszokat elore is koszonom.

Az alaplap: [link]

[link]

[link]



2013. júl. 11. 08:08
 1/6 BM-Striker ***** válasza:
A55-ös lapon nincs usb3, csk a75-ösön vagy a85-ösön.
2013. júl. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen vegre valaki aki tiszta valaszokat ad. Esetleg segitenel azt megmondani jol kototem be az usb 2.0 es a hangot? Legalab azok legyenek :) A kepen mondjuk ne is karikazhatod mert ugy konyebb :) Koszonom elore is.
2013. júl. 11. 08:16
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert ugy a PCI-E csatlakozo alat hogy nezed a kepet a feher dugotol balra dugtam be a HD Audio es e legelso kek be meg az UDB 2.0-at. Maradt egy AC' 97 de mas videoban nem lattam hogy az bekotik igy azt nekemsem kell?
2013. júl. 11. 08:22
 4/6 BM-Striker ***** válasza:

Vagy az ac97-et kötöd be, vagy a hd audio-t.


Csak állítsd be a bios-ban a front panelt hd-audio-ra és kész.


Az meg egy szemét húzás az Asus-tól, hogy ráírjaák lapra nagy betűkkel, hogy USB 3 BOOST, smikor nincs is rajta usb3.

2013. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BM-Striker ***** válasza:
Csak simán
2013. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BM-Striker ***** válasza:
kapcsold be és telpítsd a Windows-t.
2013. júl. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!