Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem talál csatornát az...

Miért nem talál csatornát az új AVerMedia A835 USB DVB-T tv tunerem?

Figyelt kérdés
vettem ezt az usbs tv tunert, direkt azért hogy jobb legyen a kép minősége is, neten azt írták róla hogy tud analog meg digitális jeleket fogadni. de a progiba csak arra van állítva hogy DVB-T a többi szürke jelölő négyzet, pedig elég sok van csak hát a digitálisat látja. programon belül a segédletet is megnéztem.. ott is rajzon úgy mutatja hogy az összes lehetőség bevan jelölve. Tv antennával ugye viszi rendesen az alap m1, m2, duna tv 2, rtl-t. de ha kábelt rákötök, amin 30 csatornának kéne bejönnie, eggyet sem talál, azt írja nincs jel. Vettem egy digitális átalakítót, azzal megnéztem. ugyanúgy semmi jel, csak antennával. nemtudom hol lehet a probléma de már idegesít. még az is eszembe jutott ha lesz ez a digitális átállás, akkor hátha jó lesz. addig is meg körbekérdezem. ha valakinek van valami ötlete az írjon!
2013. júl. 10. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Kábel csatornák vételéhez DVB-C tuneres kütyü kell. DVB-T a földi digit adások vételére szolgál. :(
2013. júl. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de az átállás az pont az amit mondanak mindig tv be hogy analogrol digitális földi adás átállás hány nap mulva, meg hogy Dvb-t vevő kell ahoz hogy fogni lehessen meg mpeg 4 vevő
2013. júl. 10. 21:26
 3/10 anonim ***** válasza:
???
2013. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
vagy az csak a hét alap ccsatorna ami ingyenes és venni lehet levegőből... éértem... akkor kb dobhatom ki ezt a sz*rt ? nem gondoltam volna hogy ez ennyiore különbséget tesz az antenna és kábel közti jelekből
2013. júl. 10. 21:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Más-más frekit használ az egyik és a másik. Vannak olyan tunerek, amelyek mindegyiket tudják.
2013. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
akkor hogy kéne keresnem ha olyan tunert akarok amivel lehet kábelen is fogni ? ha analog az ugye megint csak nemjó mert digiális lesz minden. egyáltalán van e olyan, usb be, vagy csak belső tuner van ? direkt azért vettem usb-set mert kicsi hordozhato meg laptopon is lehet vele. de akkor mégsem jó : /
2013. júl. 10. 21:35
 7/10 anonim ***** válasza:
DVB-C/DVB-T - ilyet keress! Amelyik mind2-t tudja.
2013. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
okés köszi! háát ahogy nézem nincs valami sok dvb-c s, legtöbb a dvb-t. de akkor ha jól értelmezem az azt jelenti, akkor csak a levegőből tudja fogni azt a pár adót és annyi ? valahogy többet vártam ettől a kütyütől :D : /, na de akkor nem úszom meg hogy ne vegyek egy újjat ami normális és fontos hogy full hd-t is tudjon, ezt meg eladom ha tudom hátha adnak érte, megvan mindene doboza útmutató cd.
2013. júl. 10. 21:56
 9/10 A kérdező kommentje:
vettem a dvb-t és dvb-c tv tunert és még mindig nem látja a tv kábel csatornákat WTF ??
2013. júl. 15. 17:37
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem akkor vidd vissza és magyarázzák meg hogy miért nem veszi. Esetleg kérd is vissza a pénzed. Ha erre fejlesztették akkor mennie kéne!
2013. okt. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!