Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Genius KLP0210 billentyűzetet...

Genius KLP0210 billentyűzetet használok jó néhány éve és most elkezdett megőrülni (felcseréli a gombokat megnyit programokat stb. ). Javítható-e, vagy kuka?

Figyelt kérdés

Ctrl gomb megnyomásakor 0056oü-t ír be bármilyen szövegrészhez, emellett megnyitja a win media playert és annak a súgóját, a google chrome-ot, majd további lenyomásra új füleket nyit chrome-on belül ráadásul még le is dob asztalra bármilyen programból (múltkor játékból 47 új füllel dobott ki, így már nem csak idegesítő hanem lassítja is a gépet). A jobb oldali Ctrl a num lockot kapcsolja stb.

Nem öntöttem semmit a billentyűzetre az kb 1.5 évente újra rakom a gépet (win7 ultimate 64bit) vírusírtót is használok. Drivert letöltöttem a genius oldaláról telepítettem de semmi változás.



2013. júl. 10. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Elektronikája megkergülhet nem lehetetlen, esetleg azt meg lehet csinálni, hogy szétkapod, és találni fogsz benne iylen foliákat rajtuk az érintkezőkkel,nos meglehet kicsit pl arcszeszes fültissztitóval.
2013. júl. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!