Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van ilyen? Ennyiért?

Van ilyen? Ennyiért?

Figyelt kérdés
A következőt szeretném. Egy olyan kütyü amin jól lehet játszani, de úgy ahogy vannak rá ingyenes játékok. Jó legyen a kamerája és az akksija is bírja.Illetve lehessen rajta netezni, Wi-Fi-zni. Van ilyen telefon vagy bármi készülék? Az ára 50 körül mozogojn... persze ha van de drágábban akkor azt is elfogadom :)

2013. júl. 9. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Barátom... ezt hívják okostelefonnak :D
2013. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
DE olyan ami kimondottan játékra és kamerára van fejlesztve. Vagy ilyen teló mennyiért? Amúgy a kamera a legfontosabb. Szóval melyik telónak van 50 ezerért a legfaszább kamerája?
2013. júl. 9. 21:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Én most is azt mondom. Én vettem egy Huawei ascend g300at 53ért 1 éve. Már bánom.. Nem azért, jó telefon, a játékokat is elég jól viszi (bár nem arra tervezték) jó a kamerája meg minden.. De én arra a használatra amire neked kell, simán egy Tab-ot vennék.. Tökéletesen befogja a wi-fit, elvisz minden játékot, jó a kamerája és az akksija is.. Telefonálni meg jó egy 10-12ezres nyomogatós Nokia. Ó bár visszamehetnék az időbe. Dehát nektek telefon kell, amivel lehet rajozni:))
2013. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Iphone 4s már van 80 körül.
2013. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tableten gondolkoztam, de megmondom őszintén hogy nekem túl nagy... Mármint azért mert én rengeteget cipelném és nem akarok miatta mindig táskát vinni mindenhova...
2013. júl. 9. 23:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg tényleg vegyél egy Iphone 4-et használtan. 50 ezerért simán lehet kapni 1-2 éveset. Én csakis használtba gondolkoznék ha jó kamerát meg játékokat akarnék!
2013. júl. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!