Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebbe a gépbe jó lenne ez a...

Ebbe a gépbe jó lenne ez a videó kártya?

Figyelt kérdés

[link]

Ebbe a gépbe ez a vidikártya jó lenne?

[link]

Nem akarok nagy összeget fizetni most a gépemre, mert most vettem egy 100.000-es tabletet! Ezt csak azért írom le, hogy ne küldjetek olyan kommenteket amibe 30-40 ezer forintos videó kártya van!

Előre is köszönöm a válaszotokat! :D



2013. júl. 8. 16:47
 1/4 Teno ***** válasza:
jó bele, de az a VGA, semmivel se jobb, mint az az integrált ami a gépbe van, mivel mind a kettővel netezni fogsz, meg AVI filmeket nézni
2013. júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De ezt én nem értem!!!

Mindenki más azt írta, hogy jó a gép csak vegyek bele egy hd 5770 vagy valamilyen vidi kártyát....

akkor melyik gépet ajánlanád a pcaréna oldaláról? :D

Mi az hogy integrált, és az miért nem jó?

Bocs a sok kérdésért, de ehhez nem értek! :(

2013. júl. 8. 17:07
 3/4 Teno ***** válasza:

de ha 5770-et ajánlottak, akkor mért 5450-et linkelsz, ami 5x szarabb VGA

Az integrált se rossz már manapság, csak az amit arról az oldalról linkelsz, az a gépek sz.rok

ha int. akkor APU-t vegyél

vagy amiket írtak PC konfigokat, olyan rendelj az ipon/pcx/aqua.hu valamelyik oldalról, felejtsd el az ilyen előre összeszerelt számítógépes oldalakat

2013. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok na mind1 köszönöm a válaszokat, de am mondtam, hogy 200.000 Forintom most a gépre?!
2013. júl. 8. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!