Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebbe a laptopba bele lehet...

Ebbe a laptopba bele lehet rakni a ddr3-as memóriákat? :HP Pavilion DV5.

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert az everest ezt írja ki :Támogatott memóriatípusok DDR2-667 SDRAM, DDR2-800 SDRAM, DDR3-667 SDRAM, DDR3-800 SDRAM, DDR3-1066 SDRAM


Most 2*1gb ddr2-es ram van benne.


2013. júl. 7. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem támogatja a ddr3 ramot, mert a lentebb kűldött link-ben (PDF fáljban (HP Pavilion DV5 manuál szerint csak ddr2 800 MHZ -ig támogatja, és 4 GB a max amit bele rakhatsz,


Ha megnyitog a linket akkor az első találatra kattincs, és azon belűl a 2. lap lesz ahól irja a memóriával kapcsolatos dolgokat, a 60. lapon meg azt irja hogy 4 GB a max amit belerakhatsz

[link]

2013. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nekem azt írja hogy max 8 gb memória
2013. júl. 7. 11:36
 3/4 anonim ***** válasza:
az everest nem mindig mond pontos adatott
2013. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link] pavilion dv5


itt a hp weboldala, keresd ki pontosan melyik tipus van neked, mert több fajta is van márkanév- model szám-vagy tipus szám..., vagy ird le nekem pntosan melyik van neked, és megnézem a hp oldalon.A DV5 szó után még kell lennie egy négyjegyű számnak +két darabb betűnek

2013. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!