Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik monitort éri meg...

Melyik monitort éri meg jobban megvenni?

Figyelt kérdés

[link]

(ez tetszik legkevésbé de ezt érzem legjobbank)

[link]

(ez tetszik a legjobban)

[link]

(ez csak egy kicsit kevésbé)


ti hogy látjátok?



2013. júl. 7. 03:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem éri meg...30k-ért már fullHd monitort lehet kapni
2013. júl. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinél szempont a Full HD. Sőt.

Ha választani kéne a három közül, az Asus-ra voksolnék.

Azért az mégis csak egy ismertebb márka, és feltehetőleg jobban biztosítottabb a szervízháttér is, mint a másik két márkánál.

Az egyik ismerősömnek, pont ilyen AOC monitorja van, és egész napos használat mellet, most már 2 éve működik kiválóan.

2013. júl. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

jah amúgy úgy imádom az ilyen kommenteket de tényleg amikor vidikarit néztem ez a vidikari jó d ennyiért jobbat kapsz -.- de linket persze nem tud küldeni aztán megnézed az oldalt és milyen érdekes nem találsz annyiért jobbat ha már azt mondod hogy ennyiért full HD monitort is lehet kapnio kapni akkor légyszi linket is küldj mert így semmi értelme sincs a válaszodnak

ezt nem leb*szásból mondom csak nagyon idegesít

2013. júl. 8. 12:46
 4/4 A kérdező kommentje:
és átnéztem az egész oldalt max 33 ezerét néztem monitorokt de minő meglepetés egyik sem volt full HD
2013. júl. 8. 12:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!