Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy samsung 2gb 800mhz es...

GPke kérdése:

Van egy samsung 2gb 800mhz es ddr2es ramom és mellé raktam egy kingston hyperx 1066os at szintén 2 gb, miért nem megy? Sötét a képernyő

Figyelt kérdés
foxconn 945g7ad alaplap

2013. júl. 4. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon fájt, 800 MHz meg 1066 MHz rám egymás mellett. Na vajon miért nem mehet?

Előbb olvas utána a neten, hogy kell csinálni, mert akkor a hülyeség nem fog pénzbe kerülni. Egyáltalán az alaplap tudja ezt fogadni?

2013. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Processzor sem tudja használni szerintem
2013. júl. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 levis56 ***** válasza:
Vagy nem tudja a lap kezelni az 1066-otvagy nincs a helyén nem jól van a helyén, nem írtál konfigot így csak találgatunk.
2013. júl. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
olvastam olyat h tudnak együtt menni csak a lassabb mhz-en, de már jobban utána néztem az alaplapom nem viszi, mert egyedül se megy az 1066os, de azért köszi mindekitől
2013. júl. 5. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!