Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Legolcsóbb wifi router?

Legolcsóbb wifi router?

Figyelt kérdés

Csak arra kellene, hogyha beülök a szobába, akkor tudjak mobilon wifi jelet fogni itthon. Tehát a legeslegolcsóbb ami lehetséges nekem megfelel, csak a telefonnak kellene. :)

A gépet amiről most is írok kábellel oldanám meg.


2013. júl. 4. 02:07
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

A TP-Link TL-WR720N a legolcsóbb, amit még használhatónak tudok mondani. Belső antennás és csak 2 db vezetékes portja van. Kb olyan 60 Megabites netcsomagig jól használható. A normálisabb helyeket 3 eft környékén megkaphatod.

[link]

2013. júl. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is a TP-linket mondom, 4eFt ért 150Mbit-est kapsz, amin mondjuk egy 20 mbit-es letöltés még a wifin is elérhető. Ha gyorsabb neted van/lesz akkor egy 300Mbit-es tp-link 5eFt körül már megvehető.


Szóval TP-link +1

2013. júl. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 grmindenyssa ***** válasza:

TPlinket soha! Hónapok óta kínlódok vele, mindennap legalább egyszer ledobja a wifis eszközöket és csak a router újraindítása után lehet újra csatlakozni. Beadtam javításra, hat hét után visszaadták állítólag megjavítva, másnap már megint ledob mindent. (Androidos telefont és windowsos laptopot is.)

Ha folyton mérgelődni akarsz, arra kiváló.

2013. júl. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 grmindenyssa ***** válasza:
SMC Barricade szerintem jó választás, sajnos kb kétszer annyiba kerül, mint a tplink.
2013. júl. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
Én meg ugyan ezt tapasztaltam az SMC -kről.
2013. júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 P.O.C. ***** válasza:
Mármint hogy gyengék és instabilak.
2013. júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!