Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

A játék az mindig is másodlagos lenne számomra. Először is zenekészítés, hobbi képszerkesztés, zenefelvétel hobbi szinten, egy viszonylag jobb minőségben. Szóval inkább munka szerű elfoglaltság mintsem játék, mégis néha jólesne kikapcsolni mondjuk egy kis fifa 12-vel, vagy korábbi játékokkal. Ezeket figyelembe véve melyikre szavaztok?

[link]

[link]

[link]

Szóval két kérdés: B590 A két videókártya között érezhető különbség? Ha néha játszanék csak és nem kellenek a legújabb játékok, akkor melyik?

G580 Mennyire érezhető a különbssg, hogy az Sandy Bridge nem Ivy ami ha jól értelmezem régebbi, és hogy az 2,3 órajelű nem 2,5...?



2013. júl. 3. 21:53
 1/2 anonim válasza:
az utolsót válaszd a g580AH-t, nekem is az van és elég erős
2013. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Berti_92 ***** válasza:
Abszolút a G580 a nyerő, anyagminőségben végképp, hiszen fém belseje van, én egy hete vettem meg ezt a laptopot. A két i3-as proci között nincs számodra észrevehető különbség, ha nem lenne a dedikált videokari, akkor számítana, hogy ne intel HD 3000 hanem 4000 legyen benne, de mivel van, ezért az nem számít. Abszolút a G580.
2013. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!