Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri várni az Ipad mini2-re?

Megéri várni az Ipad mini2-re?

Figyelt kérdés
Sziasztok minit akartam venni de olvastam hogy nemsokára jön, meg azt is hogy csak 14-be jön, meg azt se tudni biztosan hogy retinás lesz-e.. esetleg ha ti tudtok valamit azt megköszönném :)
2013. júl. 3. 18:11
 1/8 anonim válasza:
52%
Mire használnád?
2013. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
42%

Ha játék akkor megérni várni mivel egy-két játék laggol rajta

És hogyha az ipad 4 procija lenne benne akk. Az 1-2 évig minden játékot simán vinné. De ekkora kijelzőn retina felesleges

Főleg a nagy felbontás miatt mivel ahozz erős proci kell

2013. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Laptopot akarom lecserélni rá (azt már eladtam) csak most nemtudom hogy várja-e arra vagy jó ez is.. Igazából netezésre lenne csak.. néha játék meg film zene ha hazamegyek félévente..
2013. júl. 4. 00:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Mini van. Megeri megvenni. Felesleges varni. Semmi sem laggol, egy jatek sem. Csomo Gameloftost meg EA jatekot le lehet ingyen szedni ra. A kijelzoje szep, fenyereje nagy. Van, hogy 10 program fut, megsem akad egy sem soha. Nagyon jo. Tenyleg.
2013. júl. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is a laptopot cseréltem Minire. Megérte, ne várj!
2013. júl. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A zene és videólejátszója is nagyon jó. A hangja dinamikus és erős. Nyugodtan vedd meg a mostanit, szeretni fogod.
2013. júl. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az tuti. Le sem fogod tudni tenni. Meg az aksi is sokáig bírja.
2013. júl. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Másnap meg is vettem nem tudtam várni az újra de minden úgy van ahogy mondjátok(: alig tudom letenni:D
2013. júl. 7. 00:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!