Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 24" vagy 26" kategóriában...

24" vagy 26" kategóriában milyen monitort ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szóval most állok LCD monitor vásárlása előtt és érdekelne a Ti személyes véleményetek, hogy milyen monitort tartotok jónak/ ajánlanátok megvételre a lentebb megszabott határok között.

A lényeg számomra a minél jobb képminőség/képfrissítés játékhoz és filmezéshez egyaránt és az, hogy a burkolata sötét színű legyen. Hangszóró nem szükséges, viszont DVI esetleg HDMI bemenet legyen rajta.


24"-ra újonnan max. 75e-et szánnék, 26"-ra pedíg 115e-et.


Köszönöm előre is a tippeket!


2009. okt. 16. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb 24-26"-os monitor már FULL HD-s.

A 24"-os monitorok között a SAMSUNG 2494HS egész jó áron a tiéd lehet. Ezen van HDMI és DVI is.

115e-ért már akciósan tudsz 32"-os FULL HD tv-t venni, amit HDMI kábellel össze tudsz kötni a gépeddel. Mondjuk ezt a kéernyőt nem 40-50 centiről kéne nézni.

Ha játszani akarsz, akkor vagy kompromisszumot kell kötnöd és nem natív (1920*1080 felbontásnál kisebb) felbontáson futtatod a játékot, vagy egy erős videokártyát is veszel (ha még nincs ilyened).

2009. okt. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2db 4850-es van benne, úgyhogy az elég lesz, viszont mindenképp 24, vagy 26 collban gondolkodok, szóval ezeken belül várok tippeket.
2009. okt. 16. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ínyenc vagy akkor EIZO. De nem tudom kapható e itthon. De ha meglátod, biztos tetszeni fog.
2009. okt. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem egy 27"Lg m2794dp m van meg vagyok vele elegedve
2010. febr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!