Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tegyek, hogy ha el van...

Mit tegyek, hogy ha el van csúszva a kép a monitoron, már mindent próbáltam de nem megy?

Figyelt kérdés

Kaptam egy monitort(samsung syncmaster 923nw) ismerősömtől, majd mikor rádugtam a gépre egyből be is állította az ajánlott képfelbontást 1440x900 60Hz. Játékoknál is minden rendben volt egy napig majd mikor egyikből kiléptem akkor elkezdte tölteni az auto képelhelyezést, és az egész jobbra, és lefele csúszott. Megnyomtam az AUTO gombot az nem csinált vele semmit. Letöltöttem a Samsung oldaláról a drivert, azzal se lett változás.Akkor a monitort kezdtem állítani a H-Position/V-position sikerült is a szélességét beállítani, de a magassága 255 (V-position) és nem megy semerre, akár hogy nyomogatom. Már újra raktam a videó kártyát is akkor se lett jobb (ATI radeon hd 5500 series)


Képek: [link]

ekkora fekete csík van felül.


[link]



2013. júl. 2. 14:47
 1/2 kingler ***** válasza:
Ismerős a helyzet nekem is ez volt a helyzet csak oldalt. Nekem pont az AUTO gomb rontotta el. Én újra telepítettem a gépet és jó lett.
2013. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs lelkierőm, hogy mindent lementsek, és újrarakjam csak a monitor miatt. De ha nincs más megoldás marad az :)
2013. júl. 2. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!