Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékokhoz milyen AGP videokár...

Játékokhoz milyen AGP videokártyát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni, h szerintetek játékokra melyik lenne a legjobb, használtan kedvező áron beszerezhető videokártya? A kedvező számomra olyan 6-8 ezer forint körül lenne. Kicsit leragadtam az Ati HD 3650-nél, de ebből is láttam Shapphire-t, asust, és ahogy nézegettem az oldalakat különböznek kicsit az órajelek, nem csak gyártónként hanem azonos márkák között is oldalanként. Most nézegetem még a HD 2600 XT típusút, de ebből is van 256os, 512es. GeForce-t nem is igen láttam, hogy javasolnának.

Tudom hogy érdemes lenne PCI-E-re váltani, de most a lehető legjobb AGP kártyát szeretném megtalálni. Tudom hogy elavult, és a legtöbb kártyára nincs garancia. Ezért sem szeretnék rá túl sokat áldozni. Bár egy drágább kártyát is talán kilehet fogni jó áron.


Aki tud kérem segítsen. Előre is köszönöm!



2013. jún. 29. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Én is húztam az agp-vel sokáig, hogy jó ez, csúcskártyáim voltak bele, de beletörődtem, hogy egy rakat szar az egész.

Milyen a komplett géped? Lehet olcsón megúsznád.

2013. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mai játékokhoz már nem nagyon találsz olyan AGP-s kártyát, amely elég lenne.
2013. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából nem akarok a mai játékokon játszani, elég ha csak a kicsit régebbieken :D

Hát... Nem túl jó a gépem. 3Ghz-es proci. HTT-s, lehetne még húzni, de nem foglalkoztam még ezzel. Azt hiszem a ramok csak DDR 1-esek, 2GB, a jelenlegi videokártyám egy Ati Radeon 9600as, elég gyenge, ezt szeretném lecserélni kicsit jobbra, bár ha jobb videokártyát veszek kell új táp is mert csak 350w-os.

Nem szeretnék sokat költeni, ha egy 10esből kijönne boldog lennék :D

(Most jelenleg csak az Aion játékon játszom, csak a videokártya nem felel meg a rendszerkövetelményeknek, és néha kapok hibákat, talán jobb lenne másik videokártyával, ezért gondoltam hogy lecserélem, csak a kártyát)


Aki tud kérem segítsen, hogy szerinte melyik lenne a legjobb választás, bár ez függ attól is hogy van-e eladó az adott termékből. Ati/Sapphire HD 3650ből van most választék ahogy néztem, de ha passziv hűtéses az nem túl jó talán. Szeretném kikérni a véleményeteket más alternatívák miatt.

2013. jún. 29. 22:36
 4/7 anonim ***** válasza:
350W-os táp elég lehet, persze tudni kéne azt is, milyen márka. Egyáltalán nem mindegy ugyanis, hogy pl FSP-ről vagy Vargánéról/Codegen-ről beszélünk
2013. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként pár hete én is nézegettem a VGA-kat (nosztalgiából:)), és úgy láttam, hogy HD3850-es is elérhető.
2013. jún. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, mondom a tapasztalataim.

HD2600xt, meg pro nagyon jó kártya.

a 3650 nem igazán erős, inkább egy 3850 kéne, az a csúcs amd oldalról agp-be. (a 4650 gyengébb mint a 3850)

nvidiánál a 7600gt-t, meg a 7800as agp szériát tudom ajánlani, ha olcsón kifogod.

2013. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
HD3850 a csúcs :-)
2013. jún. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!