Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi ideig tudná a játékokat...

Mennyi ideig tudná a játékokat fúllon futatni ez a proci AMD FX 8350 egy ilyen videókártya társaságában GTX 780?

Figyelt kérdés

2013. jún. 29. 00:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még a GTA V gépigénye se ismert, szóval nemigazán lehet tudni...
2013. jún. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bírja, ameddig bírja. Aki évekig nem akar a géphez nyúlni, az vegyen egy konzolt!
2013. jún. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azt szokták csinálni, hogy vesznek bele egy erősebb tápot, vesznek bele egy jó kis felső kategóriás kártyát, és amikor már nagyon érzik, hogy nem elég a szufla, akkor SLI-be raknak bele még egyet. Persze ehhez olyan alaplapot is vegyél amibe befér két kártya, bár ez már szinte alapfelszereltség.


Ez a legjobb, "pénzspórolósabb" megoldás.

Nem feltétlenül éri meg lecserélni egy GTX 6XX-et egy GTX 7XX-re csak azért, mert egy számmal nagyobb az első számjegy, csak jobban fel van húzva és több áramkörrel. 460 és 670 között is csak az overclock és az áramkörök a különbség.


Egy évig biztos full hd-n fogsz vele mindent nyomatni.

Két év vége felé már megfontolhatod az SLI-t, addigra simán össze lehet spórolni a pénzt rá. Összesítve így kihúzhatod 4-5 évig simán, addigra meg már veszel magadnak egy új gépet, vagy egy sokkal jobb, nagyobb generációs VGA-ra lecseréled.

2013. jún. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azaz megéri megvenni SLI-vel 4-5 évig kibírja, nélküle 2 év felé közeledve már megérzed. GTX 570 és a 670 között 40% a teljesítmény növekedés, alacsonyabb fogyasztás mellett.
2013. jún. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Azért jó látni, hogy vannak itt még jóstanodások(vagy csak túl sokat tulajdonítanak az eddigi tendenciának).
2013. jún. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én csak a mennyi ideig tudná a játékokat futtatni kérdésre adtam egy választ. Nem értem mit kell itt cigánykodni. Ellentétben veled, aki ide jött kóstolgatni.


Ha annyira faszagyerek vagy, akkor te mi alapján adnál a kérdésére választ, ha nem a tendenciák, egyéb fórumposztok és személyes tapasztalatok alapján te gyökér? Halljuk.

2013. jún. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gyökér lettem azért mert én elismerem, hogy nem lehet előre 5 évre tervezni? Az a szép. Persze én vagyok a hülye, hogy dVGA-s konfiggal nem tervezek olyan piacon előre ahol már több mint egy éve látszik, hogy nem erre megy az irány.
2013. jún. 29. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Pontosan te vagy a kretén, mivel nem azt mondtam, hogy 4-5 év múlva is fogja nyújtani a csúcsteljesítményt, hanem elfogja vinni a gameket. "

Még ezt se tudhatod, ez eddigi tendenciát meg itt hiába hozza fel az ember, más az irány, de persze ha ilyen kis okos vagy nyilván tisztába vagy az új generációs konzolok hardverével és az azok nyújtotta előnnyel(bár ez mindegy is, az irány már előttük is le volt fektetve, az egész idő kérdése).


"Rájöttem. Csípi a szemedet, hogy te nem tudsz kiperkálni 780-ra pénz aztán itt ontod a szart magadból."

Remek, bizonyítsd még az alacsony szellemi szinted. Annyit érts meg, hogy a bajom az, hogy nem lehet megmondani a dolgokat főleg most előre 4-5 évre. Én azt hittem ezt egyszerű felfogni, de látom valaki csak rácáfol.

2013. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Fura dolog az, hogyha 2 ember összeveszik, akkor jön egy harmadik és rendet akar rakni.


Pedig ő is ugyan úgy leírja magát... De azért neki igaza van, mert ugye Ő lenne a nevető harmadik aki tudja a frankót. Pedig ugyan olyan mint a "rendbe rakott" kettő.


Ez egy vélemény volt, nem oltottam le senkit.


Persze pocskondiázni lehet, fogtok is, vagy ha nem az azért lesz mert magatokra ismertek.

2013. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Ő lenne a nevető harmadik aki tudja a frankót."

Tudod van ennek a dolognak, a szakmaibb dolgoknak egy nagy szépsége. Akármilyen is a köré vetített viselkedés ilyen helyzetekben, a tények akkor is tények. Nagyon örülök, hogy valaki megakarja mondani a frankót, de akkor csak annyit kérek, hogy az szakmaibb írás legyen (ha már végül is arról van szó), mert az aki megakarja mondani a frankót, ő tisztába van az adott tényekkel, elképzelésekkel, lehetőségekkel, sőt jobban is tudja mint az adott felek, ezért szépen felvilágosítja őket. Vagy csak én várok egy rövid szösszenetet a játékipar és a hardverpiac várható alakulásáról?(persze még nyilván ez is tipp mint amibe épp én kötöttem bele, csak ennek beton stabil alapjai vannak).

2013. jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!