Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összeraknátok nekem egy...

Összeraknátok nekem egy konfigot? Csak nVidiát!

Figyelt kérdés
Megjött a fizu, és most kellene nekem egy gép játékra! Csak nVidia+Intel! Mert az AMD-ról azt hallom, hogy egy fos. Előre is Köszi!

2013. jún. 28. 17:05
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
91%

Háháháháháháhá


Ismét megjött egy kérdező,0 hozzáértéssel,és már össze is állította a nap legszarabb konfigját.


És még ő kér értelmes válaszokat,mikor ilyen baromságot ír hogy az AMD fos...


Nevetséges itt egyes emberek értelmi színvonala.

2013. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
86%

Ja és vedd meg a GT640-t 25 ezerért te aluliskolázott barom,mikor egy HD6670 1GB GDDR5 leveri.

Ja,csak fogalmad sincs mi a különbség a 2 VRAM típus között mi?


Meg vegyél H61-es lapot i3 alá,csak majd ne kérdezd miért nem kapcsol be a gép,mert a BIOS verzió nem támogatja.


Ja és majd sírj a csöveseknek az ipon elött,amikor kiröhögnek,mert próbálod garizatatni a kacatjaidat,amiket leégettet a táp.


Gratulálok,vegyél egy olyan szar gépet.

Látom nálad is testvérek voltak a szüleid.

2013. jún. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
88%

Ja az alaplap meg nem kezel 1866MHz RAM-ot,szal elég kicsi az esély hogy elindul egyátalán a gép.


De ezt tuti kamu kérdés,ennyire hülye ember nincs a világon.

Provokáljak az anyádat.

2013. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
83%
hagyjátok.. nem látjátok hogy ez csak egy életképtelen, önmagát elfoglalni nem tudó troll? kirakta ezt az idióta kérdést, hogy lepontozhassa azokat akik megemlítik hogy amd-vel jobban járna. amit meg összeállított gépet több mint trollkodó gyanús... én nem tudom elképzelni hogy valaki aki nem ért a gépekhez ilyen makacsul a saját feje után megy és leírja minden idők legszarabb gépét. ha a hozzá nem értés miatt rakott volna össze ilyen szart, meghallgatná a hozzáértők válaszát is... így csak egy ostoba troll.
2013. jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
83%

xDDD jaja


de azért visszajön lepontozni ^^

2013. jún. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
90%
Ja az ilyen kis szarjankókat néha meg kéne keresni,aztán utána nem ide járkálnának trollkodni,ha nem tudna gépelni többet.
2013. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
64%
Azért jó látni, hogy nem csak a kérdező szellemi szintje földhöz közeli....
2013. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

maradjál már nyugton


attól hogy ide jössz, és mást is simán csak lefikázol, nem leszel jobb

2013. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
70%
Jaj főnök bocsáss meg, ilyen komoly intelligenciájú hozzáértőkkel én nem szállhatok vitába, de persze te attól jobb vagy, hogy a kérdezőt(kicsit jogosan, de akkor én is bőven)"fikázhatod". Értem én...
2013. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
0%
Bár az NVidiának is vannak néha baklövései driverek terén, általánosságban sokkal jobban optimalizáltak, mint a Radeonoké. Nem egyszer fordul elő az, hogy kijön valami új játék, és az adott Catalystal bugos és lassú is, aztán 2-3 hónap múlva adnak ki olyan verziót, amivel tökéletessé válik. Jobban jár szerintem az NVidiával.
2013. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!