Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez működik anélkül is ha...

Ez működik anélkül is ha nincs bekapcsolva a gépem?

Figyelt kérdés

[link]



azért mert ha egy hétig nem vagyok otthon nem szívesen hagynám úgy


2013. jún. 27. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem a gépedhez, hanem már közvetlenül a hálózathoz kapcsolódik igen, megy a géped nélkül is.
2013. jún. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, csak egy wifi router kell neki meg internetkapcsolat és a képeket meg tolja fel a felhőbe. Onnan meg egy okos telefonnal is eléred.
2013. jún. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
működik, de a memóriája egy idő múlva meg fog telni, amúgy gondolom, mivel rá tudod csatlakoztatni netre, ha gépközelben vagy, valszeg tudsz csatlakozni a kamerádra, és ürítheted a memóriáját, én se naon értek hozzá, csak tipp. viszont, hogy nem kapcsol ki, az hód ziher
2013. jún. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel van hozzá felhő, nem valószínű, hogy "betelik", illetve ez a veszély is csak akkor fenyeget, ha rögzítésen van.

Ha csak akkor megy, ha rákapcsolódsz, akkor nincs gond.

Ha csak akkor megy, ha mozgást érzékel, akkor sincs gond.

2013. jún. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm!

és be lehet állítani úgy hogy miután mozgást érzékel vegye az eseményeket?

és olyat be lehet állítani,hogy egy néhány terrás vinyóra mentse amiket felvesz?

2013. jún. 28. 00:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy tudd miket lehet pontosan beállítani rajta, kapd le a manualt és olvasd el.
2013. jún. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!