Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win 7 /64 bit telepítő nem...

Win 7 /64 bit telepítő nem érzékel sem egeret, sem billentyűzetet. Miért?

Figyelt kérdés

Újra szeretném telepíteni a win7-et a gépemen, de egyszerűen nem tudok a telepítőben továbblépni mert sem a billentyűzetem, sem az egerem nem működik.

Az alaplap egy AsRock Fm2 A75Pro4. Az egér és a billentyűzet is USB-s. Amikor belépek a BIOS (UEFI)-ba a DEL gomb megnyomásával akkor beenged, kiválasztom, hogy CD/DVD-ről bootoljon a gép, mindezt egérrel is megtehetem a BIOS-ban. Gép újraindítás után felpörög a telepítő lemez, kéri hogy nyomjak meg egy gombot a billentyűzeten, megnyomom, elindul a win telepítőlemez és eljut addig ahol nyelvet, idő és pénznemet és billentyűzet beviteli módszert kell választani. Innen már nem tudok a TOVÁBB gombra kattintani, mert nincs mivel!. sem az egér , sem a billentyűzet nem működik. Az összes USB csatlakozót kipróbáltam, semmi. Próbáltam a PS2-es átalakitóval összedugni az egeret, azzal sem működik. Az egér kap áramot mert a görgője kéken világít akármelyik csatlakozóba dugom. BIOS resetet is csináltam, semmi.

Ha a merevlemezről bootolok, és hagyom, hogy betöltődjön a törölni kívánt Win7 , gyönyörűen működik mind az egér mind a billentyűzet.

Mit tegyek?


2013. jún. 26. 21:20
 1/3 Gábor_79 ***** válasza:
El nem tudom képzelni.. Másik telepítő lemezt próbáltál már?
2013. jún. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Végül sikerült a telepítés, de végig csak egerem volt billentyűzetem nem éledt fel és ahogy mondod, összevissza cserélgettem már mindenféle telepítőlemezt.

Win 7 / 64-et tettem fel, amit alappól is szerettem volna, és az a vicc, hogy nem először használom ugyanezt a lemezt, eddig semmi gondja nem volt.

2013. jún. 28. 09:35
 3/3 Gábor_79 ***** válasza:
gratula
2013. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!