Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki találkozott már ilyen...

Ivett a nevem kérdése:

Valaki találkozott már ilyen jelenséggel a laptopjával? Acer aspire 3100 Laptopról van Szó

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne nekem hogy tudna valaki segíteni abban mi lehet a baja a Laptopomnak és hogy meg lehet e csinálni meg hogy menyi be kerül a javítása?


Tapasztalataim alapján tudom le írni a baját!


Acer aspire 3100 Laptop


A billentyűzetre nem reagál, még a setup-nál sem, a rendszer betöltődése után nem megy a touch pad, és külső USB-s egérrel sem csinál semmit. Az optikai egér nem "világít". Másik gépen működik. Pendrive-val ugyan ez van.


A gépet már szétszedtem, kitakarítottam, de semmit nem találtam, ugyan is arra gyanakodtam, hogy talán valami belemászott :) vagy felszívott valamit a hűtő és valami zárlatot okozott.


Miután összeraktam, a hiba nem szűnt meg. Alaplapi hibára gyanakszom. De remélem nem...


Remélem tudtok segíteni!


2013. jún. 26. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Pedig jó helyen kapisgálsz. A hibák nagy részét kiszűrted azzal, hogy kitakarítottad és hogy letesztelted az eszközeidet másik gépen. Esetleg az a szalagkábeleket tudod még megnézni, de azokkal ritkán van gond. Ha az USB-n nincs delej, az általában valami komolyabbat jelent.


Szerintem vidd szervízbe.

2013. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!