Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen időközönként kell a...

Cser Fülöp kérdése:

Milyen időközönként kell a processzort át hőpasztázni?

Figyelt kérdés
Van egy kis gondom ma szét szettem a gépet és a hűtő bordát csak a procival együtt tudtam kiszedni egyszerűen hozzá ragadt :/ És a proci tokozás meg zárva volt de a proci még is ki jött :/ Mennyi időnkén pasztázzam máig 7 hónapja pasztáztam utoljára!

2013. jún. 24. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én évente pasztázom újra és bőven elegendő. Legközelebb úgy vedd le a procihűtőt, amikor közvetlenül használat után van a gép, mert ilyenkor megolvad a paszta.
2013. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 manual88 válasza:
én 1-1,2 évente szoktam de pc szervizben már kérdeztem és ott azt mondták hogy ez akár évekig is jó szóval szerintem érzés alapján
2013. jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Proci hőjétől is függ. Ha nem éri el a 70-80 at, akár több évig is maradhat rajta a paszta.
2013. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Felr ***** válasza:
ja normális hűtő kell én 2 évente cserélek rajta
2013. jún. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Közvetlen használat után szedtem le ! Nem tudom mi lehetett a baj ja és amikor fel raktam a pasztát a 7 hónaposat tiszta volt most találtam benne macska szőrt is :// Lehet hogy rosszul raktam rá a bordát? Na mind 1 köszönöm szépen a válaszokat sokat segítettetek :D am konkrétan a hőfokok 35-50 között ingáznak :D De gondolom az a meleg miatt

Alaplapom: Mező Érték

Alaplap neve Intel Brownsville 2 D845GEBV2 (6 PCI, 1 AGP, 2 DIMM, Audio, Video)

2013. jún. 24. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!