Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elment a hang a gépemen, mi...

Elment a hang a gépemen, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Az egyik pillanatban még tökéletesen szólt, bedugtam a fülesem és akkor is teljesen rendben volt minden. Aztán kihúztam a fülest és elment a hang. Viszont, ha bedugom a fülest, úgy van hang. Valakinek van valami tippje, hogy mi lehet a baj?

2013. jún. 24. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Oprendszered a fülhallgató kimenetét jelölte meg elsődleges kimenetként. Oda adja a jelet, ha be van dugva füles, ha nem. Hangbeállításoknál tudsz ezen állítani.
2013. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És hol tudom átállítani, hogy ne a fülhallgató kimenete legyen az elsődleges kimenet? A hangbeállításokat megtalálom, de azon belül nem találtam semmi ilyet. :/

Bocsi, nagyon nem értek az ilyenekhez... :'D

2013. jún. 26. 01:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem írtad le milyen operációs rendszert használsz.


Elsőként próbáld meg a számítógép elindítása után kihúzni a hangfalak dugóját a számítógépből és 10 másodperc múlva újra bedugni. Ez lehet már meg is oldja.

2013. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

windows 7

Azt csináltam először, amikor ez a probléma így felmerült, de nem javult a helyzet sajnos :/

2013. jún. 26. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!