Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer PC összeállítás, olcsón?

Gamer PC összeállítás, olcsón?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy közepes gamer pc-t amivel eljátszhatnék egészen jó játékokkal pl. far cry 3, warz , dayz , bf3 , risen 2 stb.. viszont hatalmas keretem nincsen rá max."70-75 ezer forint". Ismerősöm 70 ezerből olyan gépet állított össze pcx.hu-n amin crysis 2 maxon futott el. Természetesen a gépet idővel bővíteném.

#PC #asztali számítógép #számítógép összeállítás #játékra való számítógép olcsón #játékra való számítógép
2013. jún. 23. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1 +1
2013. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kicsit eltérő de ez a konfig vs PS3? melyik érné meg jobban?
2013. jún. 23. 23:37
 4/6 anonim ***** válasza:
azt neked kellene eldöntened, mondjuk engem nem lehetne rábeszélni konzolra, mert multiplayer játékokkal tolom nap mint nap, de ha nem hiányolod az egeret, de én inkább xbox 360 at vennék, próbáltam mindkettőt, nekem az jobban bejön.csak ugye megkell berhelni hogy tört gamek fussanak rajta, meg veheted a drága duplarétegű lemezeket is.
2013. jún. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is mindenféle képpen multiplayer gamekat próbálnék ki. Itt legfőképpen gondolok DayZ-re MW2-re és WarZ-re ( amelynek már más neve van. ) Viszont kipróbálnék komolyabb játékokat is pl. Skyrim. Ezen a konfigon ezek szépen elfutnának?
2013. jún. 23. 23:42
 6/6 BM-Striker ***** válasza:

PS3-ra drágábbak a játékok, mint pc-re úgyhogy a pc hossszú távon olcsóbb.



1280*1024/ 720p-ben jól menne a Skyrim is.

2013. jún. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!