Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez normális, vagy valami hiba?

Ez normális, vagy valami hiba?

Figyelt kérdés
Tegnap megjött az új konfigom. Asus F2A55 lap, Athlon 750K proci, 4GB 1600-as Kingston ram. Mivel még el kell adnom a régi gépem (e5200, 1 giga ddr2), a videókártyát nem tudtam megvenni, úgyhogy egyelőre még a 8400GS van bent a régi gépből. Nos a játékok teljesítménye SEMMIT sem javult. COD4 alatt körülbelül ugyanannyi fpsem volt a régi cuccal, mint most az újjal, a FarCry3 10 fps alatt vanm játszhatatlan. Ennyire befolyásolja a játékok alatti teljesítményt a VGA? Egyébként a gép érezhetően gyorsabb lett netezés közben, meg például csomagolás-kibontás. Ugye azért egy 7850-el nem lesz gond a játékoknál sem?

2013. jún. 22. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nincs mivel dolgoznia a CPU-nak akkor nem fog zakatolni. Nekem is van kezem lábam, de ha lesérülök, hiába van toppon, működik tökéletesen az agyam, nem fogok tudni úgy futni mint eddig.


Meg azért videojáték, leginkább a GPU-tól függ, egy új vidikártya mondjuk a gtx570 gtx670 között 40% a teljesítmény különbség. Most gondolj bele egy 8400GS és 7850 közötti "gap"-re.

2013. jún. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen,a játék a VGA-tól függ.


Vehettél volna 200 ezres procit is,semmi se változna.

2013. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod! :)
2013. jún. 22. 23:05
 4/4 A kérdező kommentje:
válaszotokat*
2013. jún. 22. 23:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!