Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ideális processzor hőmérséklet?

Ideális processzor hőmérséklet?

Figyelt kérdés
Az érdekelne mennyi egy i5 3570K ideális hőmérséklete terhelés ( játék ) alatt. Tuningolva nincs, hűtő gyári, gépház oldala le van véve. Így 63-64 fok körül mozog Tera Online közben, ez mennyire elfogadható érték?

2013. jún. 22. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nemigen. Egy újrapasztázás ráfér.
2013. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én i5-3330-am játéknál 55-60°C-os, renderelésnél pedig ~60°C körül. Lehet, hogy ráférne egy újrapasztázás.
2013. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De minek van levéve az oldala? Megy bele a por. Az meg köztudottan jót tesz neki. Egyébként maxon ez nem vészes.
2013. jún. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem túl nagy a ház sajnos, ezért a HDD-k méretéből adódóan, nem tudom feltenni, mert pont annyira lógnak ki , hogy nem lehessen. Egyébként régi noname ház, szellőzését sem mondanám hű de jónak, ezért vettem le eleinte az oldalát, de mióta van új winyó már fel se tudnám tenni mert túllóg 2-3 centivel. Kompresszorral mondjuk lehet kifújatom majd a dolgokat. Aztán ha lesz rá keret veszek valami értelmesebb házat, ez az 1 komponens amivel nem vagyok megelégedve a gépet illetően.


Tud valaki ajánlani valami jól szellőzőt, ami az olcsóbb kategóriába tartózik?

2013. jún. 22. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:
XDL Happy 31B
2013. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ádi99 ***** válasza:
Istenem, könyörgöm még 80 fokig megfelelő. Amúgy meg észre lehet venni ha túlmelegszik, mert elkezd szaggatni a gép nagyon lassú.. esetleg rakj bele hűtőket. meg az ismerősömnek eleve 60 fokkal indul a gép és semmi baja sincs. nekem emg eaz intel e5700-asasm is 3.5Ghz-re van húzva és 50 fokos maxon és épp ezért kell bele a ventilátor.
2013. júl. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves okos hatos:

A normális hőmérséklet minden processzornál más. Például egy Ivy Bridge és egy nagyon régi prescott magos processzornál más a normális érték.

2013. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
XDL HAPPY 31b-t vegyél én most vettem nemrég de nagyon jó a szellőzése, jól néz ki, és nem is drága.
2013. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!