Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Túlmelegszik a gépem. Ki van...

Túlmelegszik a gépem. Ki van takarítva,6 venti van benne, új paszta minden. Szerintetek mit csináljak? Többi lentebb

Figyelt kérdés
Ati Radeon HD 4700 (512) Videókártyám van, eddig nem volt vele semmi baj, nem játszok nagy igényű játékokkal, de mostanában felmelegszik és akadoznak a játékok. 4 éves a gépem, elvittem szervizbe is, de csak hebegtek habogtak, meg kicserélték a tápomat :D azt mondták ,hogy az lehet a baj, hogy túl sok áram kell a v.kártyának és nagyon felmelegszik ettől és hogy vegyek egy újabbat ami kevesebbet fogyaszt, mert ez 100W-os. de még mindig ott a kérdés, hogy eddig semmi baja nem volt.

2013. jún. 22. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan, milyen a videókártya? Melyik alkatrész melegszik fel? Pontosan mekkorák a hőfokok? A tápod milyen márkájú ( ez nagyon fontos ).
2013. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom a pontos hőfokokat, de érezhetően meleg, és ilyenkor akadozik. a mostani táp : n power 500W

a videókártyát meg az eszközkezelőben néztem és csak ennyit írt hozzá amit leírtam. a telepítő Cd-n is ennyi van, meg most megnéztem a gépbe de oda sincs írva több

2013. jún. 22. 17:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Gratulálok jól átbasztak akkor, rádsóztak egy foskupac tápot.
2013. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!