Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Line In és a számítógép...

Nanemtudom kérdése:

Line In és a számítógép hangjai egyszerre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Számítógépemen beüzemeltem a Line In csatlakozót, működik, minden rendben vele, viszont én úgy számítottam a használatára hogy ha számítógépen is valamilyen hangot játszok le, legyen videó, zene, vagy akár a csevegőprogram kattogása, megszakítja a a line in lejátszását, mármint azt majd nem lehet hallani. Csak akkor hogyha a számítógépem nem játszik le semmilyen hangot.


Hangkártyám: CMI8738/C3DX PCI Audio Device

Operációs rendszer: Windows 7 Ultimate


Googleben nem találtam semmi ehhez hasonlót, nem volt ilyen találatom, csak olyat találtam hogy egyszerre HDMI vagy fülhallgató + a line out. Próbálgatni próbálgattam magamtól rájönni, de ha bejelöltem hogy "Listen to this device" (angol az op. rendszer) akkor meg csak a line in-t lehetett hallani ismét. :|


2013. jún. 22. 11:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!