Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GDDR3 vagy DDR3 a jobb?

GDDR3 vagy DDR3 a jobb?

Figyelt kérdés
Konkrét választ nem láttam, csak azt hogy kevesebbet fogyaszt, meg nagyobb órajeleket lehet kicsikarni belőle, és hogy a G a graphical valami.A lénygeg; melyik éri meg jobban? (persze videokártyában)
2013. jún. 19. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
tökmindegy
2013. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a videókártyáról beszélünk, akkor nincs miről beszélni, mivel VGA-ban csak GDDR memória lehet...
2013. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

1.DDR3 ez a tipus rendszer memóriának van használva,a GDDR3 egy ram amit a grafikus kártyák használnak

2.GDDR3 memória gyorsabb mint a DDR3 memória

3.GDDR3 memória drágább mint a DDR3 memória

4.GDDR3 memória cimeket olvasni és írni is tud egyszerre, miközben a DDR3 nemtudja

5.GDDR3 ezek chipek, DDR3 modulok (kártyák)


A GDDR3 drágább de gyorsabb

2013. jún. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
... mint írtam, ennek a "melyik gyorsabb" kérdésnek akkor lenne értelme ha a VGA-ban mindkét fajta RAM lehetne, de így...
2013. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Ha vásárolni akarsz vga-t akkor gddr5-es vegyél! Az gyorsabb mint a dd3-as ok! Ezt tapasztalatból tudom! Nem sokkal de észre lehet venni!
2013. jún. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de nem ez volt a kérdés...
2013. jún. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!