Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ismeri / vett valaki "M-TECH"...

Ismeri / vett valaki "M-TECH" MT-03 modellszámú ("tescós") 2.1-es aktív hangfalat?

Figyelt kérdés

Csak a "szokásos", azaz műszaki adat nulla a dobozán, a fantasztikus 4 lapos leírásában szintén semmi, na ami van az még hibás is, és lényeg a lényeg h már 10-15%-nál is betorzít, továbbá a fejhallgató max hangerőn se szól, alig hallani.


Hát kb ennyi a gondom, de valakinek van ilyen esetleg és meg tudja mondani h ez tök tipikus és ennyi, vagy kifogtam egy rossz darabot?


kösz!



2013. jún. 19. 05:55
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Így jár, aki hulladék helyről eleve hulladék márkát vásárol.
2013. jún. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó hát semmi gond, vissza viszem nekik a ..csába csak kíváncsi voltam arra amit leírtam --
2013. jún. 19. 07:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint a 99 Ft-os írható DVD. Használhatatlan. Mindaddig reménykedik az ember, hogy jó vásárt csinált, amíg ki nem próbálja. Ezért én mindig azt szoktam mondani, (ez minden termékre vonatkozik) hogy az ÁR az ha túl alacsony, a legyen gyanús. ha valakinek csak éppen annyi pénze van , akkor inkább meg se vegye.

Nincs 99 Ft-os DVD, nincs pár ezer Ft-os hangszóró.

Sorry.

2013. jún. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

azért nézd, ez így nem igaz ...

az a bizonyos DVD is attól függ éppen kitől és hogyan és mekkora tételben és nettóban vagy bruttóban ... stb stb. vagy szted mi a különbség ha az átlagban 300 körül kapható teljesen jó, minőségi Verbatimot én 50-ért tudom megvenni? ettől rosszabb is lesz rögtön?

sok összetevője van a dolognak (főleg ebben az országban ugye ...)

2013. jún. 19. 08:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!