Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel az XP az...

Miért nem ismeri fel az XP az Acer AL2021 monitoromat?

Figyelt kérdés
Plug and Play monitornak ismeri csak fel. Az a gondom, hogy játékok alatt hiába kapcsolom be a v-syncet (vga driverben is!) szétesik a kép. Nem drasztikusan, de aki ismeri a kikapcsolt vsync jelenséget az tudja milyen, ronda tud lenni. Arra gyanakszom, hogy ha felimserné, akkor a szinkronnal sem lenne gond. Ötlet? Köszönöm!
2013. jún. 18. 22:02
 1/7 A kérdező kommentje:

Egyébként a vga laplapi:

VIA Delta Chrome Graphics (Driverben próbáltam a a mindig bekapcsolt állapotot és azt is, hogy mindig az aktuális alkalmazás beállítása szerint működjön)


Az alaplap pedig ASROCK P4VM900-SATA2.


Más monitornál nem volt gond, csak ennél. :(

2013. jún. 18. 22:05
 2/7 Gokusssj5 válasza:
Nekem volt már ilyen bajom Azért nem ismeri fel mert Nem jó a felbontása a monitornak Beállítod és Utána Mükszik elvileg .. de nem biztos hogy az a baja.
2013. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a monitornak is kell egy driver,viszont az acer hivatalos oldalán nem is lehet megtalálni az AL2021-es modellt,csak pl a 2022-est.Tehát ezt találtam, [link]
2013. jún. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De ez utóbbi drivert korábban már felraktam. Bár nem nevezném drivernek, inkább valami színkép beállítást tartalmazó file lehet. Esetleg más ötlet?
2013. jún. 21. 20:25
 5/7 A kérdező kommentje:
Kép egyébként van mint írtam, de a vsync-el van gondom. :(
2013. jún. 21. 20:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát úgy gondolom hogy ez a monitor egy zsákutca... nem egy csúcsminőség az biztos,próbáltam megoldást találni de igazából nagyon kevés oldal van erről a monitorról.Szerintem erre nem hiszem hogy van érdembeli megoldás.
2013. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem maid darab, de nem hiszem, hogy a jelenség általános és normális lenne. :(
2013. jún. 25. 09:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!