Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik az erősebb processzor...

Melyik az erősebb processzor játékra a három közül? Illetve megérné ez a processzorcsere?

Figyelt kérdés

1. Intel Pentium G2020

2. AMD Athlon X4 740

3. AMD FX-4100


Nos azt is vegyétek figyelembe, hogy 1024x768-as felbontású a monitorom. Full HD gondolom hogy ugyanúgy teljesítenek de ezen a kis felbontáson gondolom van különbség. És tudom hogy nem egy árkategóriába tartoznak de az az igazság hogy most van egy FX-4100-am viszont nem vagyok vele megelégedve. Eléggé melegszik, hangos a hűtője és a teljesítménye sem a legjobb, ezért gondoltam eladom a lappal együtt(MSI 760GM-P23), olyan 28 ezerért(mivel mindkettőn van még garancia) és vagy vennék egy X4 740-t vagy egy Pentium G2020-at(persze egy olcsóbb lappal együtt) attól függően melyik jobb ezen a kis felbontáson. Nem játszanék én komoly játékokkal, csak Fifa, CoD meg esetleg ha majd kijön egy-két játék akkor esetleg kipróbálni kis grafikán. Válaszokat előre is köszönöm és bocs hogy hosszú lett.


2013. jún. 18. 10:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel inkább egy normális lapot a mostani alá,meg esetleg egy olcsó hűtőt.


FX4100-nál gyengébb az Athlon 740

2013. jún. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ráadásul az FX-t húzhatod.
2013. jún. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Esetleg egy tesztet tudnál róla linkelni ha megkérlek?:) egyébként gondolom ha majd valamelyik játékhoz a G2020 kevés lesz ahhoz az FX-4100 is gondolom, nem?
2013. jún. 18. 11:23
 14/14 A kérdező kommentje:
AgentK: Azért mert nincs annyi pénzem. Ahogy írtad egy normális lap 20 ezer, egy CPU hűtő meg gondolom 8-10 ezer. Ez majdnem 30 ezer, nincs ennyi pénzem. A cserére úgy lenne pénzem, ha eladnám ezt a procit és lapot olyan 28 ezerért, és abból a pénzből venném a másikat, így kb. pénzveszteség nélkül jönne ki a dolog.
2013. jún. 18. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!