Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy USB-s egerem és ha...

Van egy USB-s egerem és ha azzal játszok (letöltött) játékkal akkor amikor az egeret mozgatom (függetlenül attól hogy milyen irányban) akkor mintha szaggatna a játék pedig nem és még a játék főmenüjében is?

Figyelt kérdés
Kpróbáltam már 5 játékban is (nem nagy gépigányű játékok) és mindegyikben ugyanaz a hiba! Egyszer már volt ilyen és akkor a problémát úgy oldotam meg hogy újraraktam a gépet! (A gépen rajta van az egér drivere)
2013. jún. 17. 20:57
 1/4 csacsi2 ***** válasza:

Ha tényleg az van amit írsz és nem lemeztöredezettség,memória tulcsordulás,cpu túlterhelés stb. -ről van szó azaz másik egérrel jó, akkor telepítsd újra az egér driver-ét,

futtatás: devmgmt.msc

egér v egyéb mutatóeszköz - eltávolítás - gép újraindít telepítő lemez a meghajtóba...

vagy adj neki egy kis puffert , állítsd be az érzékenységet.

futtatásba: main.cpl

(itt állíthatsz dolgokat, vedd ki ami nem kell pl nyomonkövetés v. ctrl ra a pozício mutatása)

viszont a hardver fül tulajdonságok speciális fülön

[link]

Vedd nagyobbra a puffert és az egérpadnak megfelelően állítsd be a mintavételezést (ha durvább pad akkor kissebbre)

A gyors inicializálásnál legyen pipa!


Jobbat nem tudok mondani.

2013. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy inkább töröld le az egér driverét.
2013. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi az ötleteket sikerült megcsinálni!
2013. jún. 29. 21:28
 4/4 anonim válasza:
De hogyan?
2013. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!