Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitor vásárlás. Külső vagy...

Monitor vásárlás. Külső vagy belső tápos?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A Professionalnál vennék salgóótarján ban egy monitort, 26.000HUF a keret. Milyet ajánlotok?


Én ezt néztem ki: [link]



Viszont ez belső tápos, most a belsőtáposról azt hallottam, hogy hamar elromlik. Ez igaz? A Külső tápos jobb? Vagy a belső a jobb?


Kinéztem még ezt is: [link]


Ez elvileg külsőtápos.

Most melyik a jobb?


Ha találtok jobbat a Professional webshopjában, linkeljétek légyszíves! A keret: 25.000 HUF


2013. jún. 17. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
2013-ba ne vegyél már ilyen irodába való kis felbontású monitorokat.
2013. jún. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bizony ne. Egyik sem éri meg. Az hogy hol a tápja, az meg nem lényeg. Ledeseknek szinte mindegyiknél kint van a tápja. Mivel a monitorba nem férne el olyan keskeny. Lcd meg tft-kbe férnek el mert az legalább 5-6 centi mély. Itt a felbontást kell nézni, a panel típusát, átmérőt, és árát.
2013. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Erre van keret...
2013. jún. 17. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!