Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel vagy AMD?

Intel vagy AMD?

Figyelt kérdés

Számtalan vita van arról,hogy melyik a jobb.Pedig ilyen nincs,hogy jobb az Intel,mert drágább.Kérlek titeket,hogy hosszabb válaszokban indokoljátok meg,hogy miért hülyeség az,hogy az Intel jobb játékra és minden egyébre.Illetve néhány jellemzőre is kíváncsi vagyok a két gyártóról.

Így másnak én is el tudom már magyarázni.



2013. jún. 15. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Intel általában magonként erősebb, több a cache benne(ebben nem vagyok teljesen biztos), és az erősebb processzoraiban van hyper threading, ami annyit tesz hogy egy mag 1 helyett két szálat tud egy időben futtatni, valamint kevesebbet fogyasztanak a termékeik. Ennek ellenére én AMD-t vennék, mert olcsóbbak, nem is kevéssel
2013. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eleinte AMD-s voltam aztán 2010-ben és 2011-ben Inteles gépre illetve laptopra váltottam a laptop tegnap sült meg mert túlmelegedett valamint a gépet is most akarom AMD-re cserélni mivel eléggé elégedetlen vagyok az Intellel, tehát AMD FOREVER!
2013. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 lindmayer ***** válasza:

a számítási teljesítményben az intel a nyerő, az új technológiának számító apu eszközök terén, ahol az a lényeg, hogy dedikált vga nélkül használjuk a gépe, ott az amd nagyot ver az intelre

és eddig nem beszéltünk az árról: ugyanazért az amd kínálatából erősebb processzort lehet kapni; bár hozzátehetjük, hogy a legújabb haswell prociknál, inkább apuknál, a legolcsóbb megoldás is drágább, mint az amd legdrágább apu-s megoldása: no comment

2013. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BM-Striker ***** válasza:

Szitációtól függ.


Intel magonként erősebb, AMD jobb ár-érték arányú sokmagos processzorokat kínál.

2013. jún. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ekkora szar kérdést...
2013. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Opelka válasza:
0%
Intel a valós sebességét írja a termékére! Az AMD közel sem igaz adatokat ír a procijaira! Nekem ugyan 2.8-as Intel prockóm műxik ,de a biosát szerettem volna kicsit megpiszkálni!:) Persze ASUS alaplappal ami azért márka! De maga az alaplap nem engedi a prockóm felhúzását!:(
2013. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem nézzük az árakat, akkor Intel.
2013. jún. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Meg amúgy is...


Mit ér az a rakás mag meg az a sok gyorsítótár?

Mert nem olyan erősek mint ahogyan az hangzik!

Ráadásul igen sokat esznek a teljesítményükhöz képest.

2013. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Opelka: Akkor a leglowendebb csöves asus lap is király?

Gondolkodj már mielőtt hülyeségeket irogatsz.

2013. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!