Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség a két vga között?

Mi a különbség a két vga között?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nézegettem 2 db vga-t

és hát nem tudom mi a különbség köztük, melyik éri meg jobban, konrkétan nem tudom, hogy ugyan az a kettő, akkor miért mégis más?

Powercolor ax7870 (hd7870)

Asus HD7870 (hd7870)


pwc

[link]


asus

[link]


2013. jún. 12. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a Powercolor messze nem ér annyit.


Máshol keress Powercolor HD7870 Myst Edition-t,vagy VTX3D HD7870 Black Edition-t

Azokba Tahiti LE GPU van.

2013. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BM-Striker ***** válasza:

Más a hűtésük.


A Asus a kettő közül jobb vétel.

2013. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Első körben nekem az Asus hűtése jobbnak tűnik, ugyanakkor a Powercolornak van mini display portja.Ami viszont nem elhanyagolható különbség az hogy az asus 1 év garit ad,míg a powercolor kettőt.
2013. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Órajeleik azonosak, a hűtésük különböző. A Powercoloré hangosabb, ellenben a meleget a házon kívülre tolja. Az ASUS hűtése csendesebb, viszont a számítógépházon belül keringeti a meleget. Ha zavar a zaj és jól szellőzik a házad, akkor ASUS, ha nem, akkor a Powercolor.
2013. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

eredetileg a powercolor myst edition lett volna, de az iponon az azóta eltűnt, ez meg túl drága, szóval marad az asus (pláne, hogy egy ötössel olcsóbban be tudom szerezni, mint az iponon)

tehát csak a hűtésük más,

és a myst edition miben lett volna még más?

erősebb gpu? vagy mi van benne? és ha jobb, mért volt olcsóbb?

2013. jún. 12. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!