Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tölt be a windows?

Miért nem tölt be a windows?

Figyelt kérdés
Van egy fujitsu siemens espiro mobile v5505-ös laptopom. Bekapcsoláskor a gép elindul, majd amikor a windows betöltésére kerülne sor csak a bal felső sarokba villog a prompt jel. Bios-t sem tudom betölteni.

2013. jún. 12. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha egy Linux Live lemezt/pendrive-ot pakolsz be, az elindul?
2013. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnos arra sem reagál
2013. jún. 12. 20:33
 3/7 A kérdező kommentje:
Valahogy a bios-t el lehet érni? Próbáltam del,F2, ctr+alt+insert gombokkal, de nem hozza be. Vagy csak a cmos reset segít?
2013. jún. 12. 20:49
 4/7 anonim ***** válasza:
nyomj F11 et vagy rakd újra
2013. jún. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez innentől szervizlátogatás a géppel. Ennyi infóból legvalószínűbb a merevlemez hibája. Garancia van még rá?
2013. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs már rajta. Köszönöm a segítséget, héten mindenféleképpen viszem szervizbe.
2013. jún. 12. 21:05
 7/7 A kérdező kommentje:

Sikerült megoldanom. Ha valaki ugyanebbe a problémába ütközne, mint ahogy én készítsen egy linux live pendrive-ot. (fontos hogy az usb-t FAT-32-re formázza)

Így utólag is köszönöm a segítséget az első válaszolónak.

2013. jún. 13. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!