Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Radeon 7870 CF erősebb mint a...

Radeon 7870 CF erősebb mint a 7970?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 19:13
1 2 3
 21/23 Osynho ***** válasza:
Igen, közben derült ki, hogy már megvan neki az i5. Világos már minden? :D
2013. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
már jóval az fx-es hülyeséged előtt leírta,hogy az i5 megvan,miről beszélsz ezek után?
2013. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Osynho ***** válasza:

Egyszerre írtuk és utána vettem észre, hogy már megvan neki. De ez miért is fontos? Attól még áll, amit írtam és akárhogy nem tetszik, az úgy is van. :) Nem igazán értem, hogy min lovagolsz és miért égeted magad folyamatosan... :D


Lássuk csak:

Mi volt hüléyeség amit írtam?


- Nem írtam, hogy az FX jobb proci, mint az i5. Tehát nincs igazad.

- Az FX6300 + 7970 erősebb, mint egy i5 + 7870, ha játékokról van szó. Tehát megint tévedtél

- A játékoknál tök mindegy, hány milliós a processzor, ami számol, ha a jobb vga hozz a + fps-eket. Ismét nincs igazad.


Feltettem pár kérdést, azok felett szépen elsiklottál. Talán olvasd el őket, értelmezd, majd várom a válaszodat.


Erről beszélek ezek után. ;-)

2013. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!