Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kérem, aki tud és ért hozzá,...

Scarface717 kérdése:

Kérem, aki tud és ért hozzá, segítsen!? SDL_APP: A 0x5f1baed8 címen találhatú utasítás 0x00000564 memória címre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet: read". A program befejezéséhez kattintson az OK gombra.

Figyelt kérdés
Új a gépem és ezt írja ki amikor 1 szaros CS 1.6-ot el akarok indítani rajta, semmilyen videomódban nem engedi futni szóval az OpenGL-D3D-de még a Sotware módot is kilövi,újratettem az XP-t, ugyanez, frissítettem a videókari driverjét ami amúgy 1 Radeon 9600 X1050 series 8.5 valameddig , letöltöttem a DirectXet a 10es verzióig, feltettem adobe programokat és ram tisztítókat, frissítettem a netkeretrendszert is a 4esig, szóval minden tőlem telhetőt megtettem. Amúgy a számítógép kitűnően üzemel csak ez a bibi. Nekem már nincsenek ötleteim, aki tudna segíteni ebben a szarságban, használható tippekkel tudna szolgálni róla, azt nagyra becsülném! Köszönöm?! "A Sebhelyes Arcú"
2013. jún. 12. 18:27
 1/1 anonim válasza:
Ugyan ez a problémám,nekem is ezt írja ki :( ha megoldottad a problémát mond el pls,és mások is ha tudják mi a gond.
2014. jan. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!